Factor slogan
04070, г.Киев, ул.Боричев Ток, 35В
Тел/Факс: (044) 391-50-50
office@factor.com.ua
ОТЧЕТ О РЕАЛИЗАЦИИ
НЕФТИ И ГАЗА
26 жовтня 2013р. відбулося відкриття нової АЗС «ФАКТОР»

26 жовтня 2013р. відбулося відкриття нової АЗС «ФАКТОР». Відтепер водії матимуть змогу оцінити комплекс якісних послуг на АЗС, що знаходиться за адресою: с.Кочерів Житомирської обл., вздовж дороги М 06 Київ-Чоп 87 км.

Нова АЗС оснащена сучасними швидкісними та звичайними високоточними паливо-розливними колонками. У нас ви зможете заправити ваш автомобіль високоякісним дизельним паливом та бензинами Аи-92, Аи-95, Аи-98 прибалтійського та білоруського виробництва за оптимальною ціною.

На автозаправній станції працює цілодобове кафе та магазин із широким асортиментом товарів. Водії також можуть скористатися додатковими безкоштовними послугами: підкачкою шин, доливом води у бачок склоомивача, безкоштовною стоянкою та душем для далекобійників, wi-fi.

Для наших клієнтів передбачена можливість оплати готівкою та банківськими картками, діє система знижок. Корпоративні клієнти можуть здійснити заправку за допомогою паливних карток.

Кваліфікований персонал підбере із широкого спектру товарів те, що необхідно саме вам для безпечної подорожі та комфортного відпочинку!